Změna ve způsobu likvidace odpadních vod - velkokapacitní jímka na vyvážení

11. 10. 2019

Vážení klienti, po té, co nám stavební úřad (odbor životního prostředí) nepovolil domovní čističky odpadních vod, hledalo se náhradní řešení.

Namísto osazování jednotlivých jímek (žump) na vyvážení pro každý rodinný domek zvlášť, se začala projednávat možnost postavení velkokapacitní jímky na vyvážení (o kapacitě cca 100 m3) společnou pro všechny parcely, která bude umístěna dole u křižovatky na Byseň vedle retenční nádrže na pozemku ve vlastnictví developera. Jakmile bude znám provozovatel kanalizace v této lokalitě a bude uzavřena smlouva s provozovatelem čistírny odpadních vod ve Slaném-Blahoticích, bude jímka stavebním úřadem povolena a Vy se budete moci napojit na kanalizační přípojku, kterou máte ukončenou na pozemku. Předpoklad realizace velkokapacitní jímky: březen-duben 2020. O dalším průběhu budete prostřednictvím těchto stránek informováni.

 

ZPĚT

© 2018 PRETON spol. s r.o.
Pod Lomem 1592/12, 143 00 Praha 4
IČ: 44962002
GDPR

Vytvořil Webdesign Karlovy Vary

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací